Site Menüsü

Home- Anasayfa

Sefil ezik  yaşamlarına rağmen bilinçsizce çığ gibi artan insanların, dilenci sokak hayvanlarının, yakılan ormanların, cahil ama popülist devlet adamlarının, katledilen doğaya ilgisiz kalan aydınların yaşadığı gezegene "sahipsiz Gezegen" denmez de ne denir? Bu yıl da ülkemiz karanlıklar içinden geçiyor. dilerim tekrar Atatürk'ün nurlu izine düşeceğimiz bir yıl gelir. 
Sitemizin şarkısı EKOSOL ÜLKE Videosunu izlemek için bitişik kırmızı  linki tıklayınEkososyalizm EKOSOL ÜLKE Eco-socialist Land Song by Akin Tekin

Sahipsiz Gezegen ve Berlin Duvarında Düello adlı çevreci  nostaljik romanlarımızı  az bir ücretle online okumak için aşağıda ki  kırmızı Google Play linkini tıklayıp Books kısmına Akın Tekin yazın, online kitaplığınıza bu nostaljik kitapları ister Türkçe, ister İngilzce ve Almanca okumak üzere  katın.. Bu romanlarda  efsane  bir boksörün  Türkiye, Almanya ve Devrik Komünist Alman Cumhuriyetinde geçen aşklarını ,  boks maçlarını ve  dramatik yaşamını bizzat yaşayacaksınız.Okuyan çevreci  dostlarımdan ricam Google Play'e birer eleştiri- yorum yazmalarıdır. Böylece doğa severliğe katkıda bulunurlar.

Google Play - google.com‎

Hızla artan dünya nüfusu dünyamızı kaosa sürüklüyor,doğa katliamı büyüyor,yakan,yıkan,vuran,kıran doğayı sömüren insan çığ gibi hızla  çoğalıyor."

İşte bu sitegezegenimizi  yakan yıkan kemiren bilinçsiz  insanlara ve hızla artan nüfusa karşı olanların otağı olsun diye  kuruldu.Doğa koruma bazlı  şiirler yazıyor, şarkılar besteliyor, videolar filmler yapıyoruz.

Unutmayın ,bu fikirleri sevmeyen bizleri afaroz eden ,bu konuları lakırtı sayan  mutaassıp dar görüşlü pek çok cahil insan,  popülist politikacı ve milyonlarca acımasız avcı, hatta  gerçek doğa koruma aşkı olmayan ,içi boş çevreci  asalak örgütler siteler var.

Ama yine de yürekliyseniz ve masum yaratıkları korumak için otağımıza katılmak isterseniz doğa koruma bazlı şiirlerinizi, güzel sözlerinizi ,şarkılarınızı kitaplarınızı fotoğraflarınızı ve videolarınızı  tanıtalım.Gezegenimize sahip çıkan yok. Ama sömüren çok!

Bizler de mi  gezegenimize sahip çıkmayalım sessiz kalalım?

Sen de en yüce ahlak doğaya merhamettir diyorsan bize katıl.

Akın Tekin ve ekibi

Kafes tavukçuluğu sayesinde insanlar daha ucuz ve bol et , yumurta yiyor. Ancak hayvanların yaşama hakkı canavarca kısıtlanarak onlara işkence yapılıyor.Böylesi tesislerde ki gaddarlığı protesto ediyorsan bize katıl.. Sadece hayvanlar açısından değil sağlık açısından da bu sanayi kolu kapatılıp serbest doğal yaşam tavuk çiftlikleri teşvik edilmelidir. Kafeslerde ömürleri gün ışığı görmeden geçen bu mutsuz hayvanların etinde de mutsuzluğun sebeb olduğu zararlı enzimler olduğu için bu tür etleri yiyenler dermansız hastalıklar ve mutsuz yaşamla karşılaşırlarsa şaşmasınlar..
21.07.2013
Dün akşam bahçede çay içerken, borazan TRT haberlerinde spiker çevre bakanının bir beyanatını söylemez mi? Çevre Bakanına göre AKP gelmiş geçmiş en iyi çevreci hükümeti kuran partiymiş. Bizi aldı bir gülme gülmekten kasıklarımız ağrıyor. Hem biz hem konuklarımız krize tutulduk. Aa! bir de baktık başka gülenler de var...
06.06.2013
 3 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret62629
Romanlarımız
Kitaplarımızı isteyin imzalı olarak gönderelim.

Sahipsiz Gezegen Kargo hariç  bir kitap sadece 10 TL

İngilizce ve  almancayı zevk alarak öğrenmek isteyenlere:

Paket A-1 adet "Sahipsiz Gezegen "romanı artı onun  orijinal ingilizce yayını resimli 1 adet "Ownerles Planet" romanı Kargo hariç  bir kitap sadece 15 TL

Paket B 1 adet "Sahipsiz Gezegen" romanı artı onun  orijinal almanca yayını resimli  1 adet

"Der Herrenlose Planet" romanı ek de gönderilir.
Kargo hariç  bir kitap sadece 15 TL

Paket C

Sadece  Türkçe roman"Sahipsiz Gezegen"

 Kargo hariç  bir kitap sadece 10 TL

 

 

 

Üyelik Girişi
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 21° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.64415.6667
Euro6.49936.5254