Site Menüsü

Home- Anasayfa

Sefil ezik  yaşamlarına rağmen bilinçsizce çığ gibi artan insanların, dilenci sokak hayvanlarının, yakılan ormanların, cahil ama popülist devlet adamlarının, katledilen doğaya ilgisiz kalan aydınların yaşadığı gezegene "sahipsiz Gezegen" denmez de ne denir? Bu yıl da ülkemiz karanlıklar içinden geçiyor. dilerim tekrar Atatürk'ün nurlu izine düşeceğimiz bir yıl gelir. 
Sitemizin şarkısı EKOSOL ÜLKE Videosunu izlemek için bitişik kırmızı  linki tıklayınEkososyalizm EKOSOL ÜLKE Eco-socialist Land Song by Akin Tekin

Sahipsiz Gezegen ve Berlin Duvarında Düello adlı çevreci  nostaljik romanlarımızı  az bir ücretle online okumak için aşağıda ki  kırmızı Google Play linkini tıklayıp Books kısmına Akın Tekin yazın, online kitaplığınıza bu nostaljik kitapları ister Türkçe, ister İngilzce ve Almanca okumak üzere  katın.. Bu romanlarda  efsane  bir boksörün  Türkiye, Almanya ve Devrik Komünist Alman Cumhuriyetinde geçen aşklarını ,  boks maçlarını ve  dramatik yaşamını bizzat yaşayacaksınız.Okuyan çevreci  dostlarımdan ricam Google Play'e birer eleştiri- yorum yazmalarıdır. Böylece doğa severliğe katkıda bulunurlar.

Google Play - google.com‎

Hızla artan dünya nüfusu dünyamızı kaosa sürüklüyor,doğa katliamı büyüyor,yakan,yıkan,vuran,kıran doğayı sömüren insan çığ gibi hızla  çoğalıyor."

İşte bu sitegezegenimizi  yakan yıkan kemiren bilinçsiz  insanlara ve hızla artan nüfusa karşı olanların otağı olsun diye  kuruldu.Doğa koruma bazlı  şiirler yazıyor, şarkılar besteliyor, videolar filmler yapıyoruz.

Unutmayın ,bu fikirleri sevmeyen bizleri afaroz eden ,bu konuları lakırtı sayan  mutaassıp dar görüşlü pek çok cahil insan,  popülist politikacı ve milyonlarca acımasız avcı, hatta  gerçek doğa koruma aşkı olmayan ,içi boş çevreci  asalak örgütler siteler var.

Ama yine de yürekliyseniz ve masum yaratıkları korumak için otağımıza katılmak isterseniz doğa koruma bazlı şiirlerinizi, güzel sözlerinizi ,şarkılarınızı kitaplarınızı fotoğraflarınızı ve videolarınızı  tanıtalım.Gezegenimize sahip çıkan yok. Ama sömüren çok!

Bizler de mi  gezegenimize sahip çıkmayalım sessiz kalalım?

Sen de en yüce ahlak doğaya merhamettir diyorsan bize katıl.

Akın Tekin ve ekibi

Her yıl milyonlarca aşırı üreyen köpekler zehirleniyor, kedi yavruları çöplüklere başka mahallelere atılıyor.Buna rağmen köpekler kediler her yıl milyonlarca yeni yavrular dünyaya getiriyor.
09.03.2011
Dünya nüfusu arttıkça sosyal patlamalar da artacak. Sokak çatışmalarında serseri bir taşın başınızı yaralaması ile ömür boyu özürlü kalabilirsiniz. Ne şehittir ne gazi ayak yoluna gitti Niyazi olmayın bu çözüm değil sorun derinde.
04.02.2011
Kış aylarında ısınmak herkesin doğal hakkı. Ama nüfus arttıkça yakıt tüketimi de artıyor.Çoğalan dumanlar nereye gidiyor ve yakılan odunlar nereden geliyor? Yani artan nüfus göğü kirletiyor , ormanları telef ediyor.
21.02.2011
Türkiye akraba evliliklerinin çok yapıldığı ülkelerden biri. Akraba evlilikleri genetik faktörlerin ortaya çıkmasını tetikliyor.
07.03.2011
Horlanan Hurdacılar- Zalim ve cahil Belediyeler Türkiyenin tek aktif geri dönüşüm insanları hurdacıların şehirlere kasabalara girmeleri belediyelerce , muhtarlarca yasaklanıyor,girenlere ağır para cezaları kesiliyor. Bu denli zulmet ve cehalet olamaz. Belediyelere muhtarlara sesleniyorum. Sizler neye hizmet ediyorsunuz? Hurdacıların anonslarından rahatsız olan bir kaç bozuk sinirliye mi yoksa kentin hurdalardan geri dönüşümle hurdalardan arındırılmasına mı? Anonslarını rahatsız etmeyen biçime sokun ama onları şehre sokmamak cehaletini ve zulmetini yapmayın. Onlar hem ekmek parası çıkarıyor hem de geri dönüşüm yapıyor.
27.06.2011
Batının Libya ya attığı bombalar estetik bombalar olduğu için sadece tesisleri vuruyor içindeki çevrede ki insanlara ve doğaya hiç zarar vermiyor hatta estetik ameliyat yapıp koca burunlarını kulaklarını güzelleştiriyormuş. Acaba Fransa aynı duruma düşse ona da böylesi estetik bombalarla müdahele edilirmiydi? Sarkozy nin koca burnu da böylece düzelirmiydi? Gaddafi düşün düşün boktur işin.
22.03.2011
Afrikada açlık yaşanırken hala siyasetçiler" çok çocuk yapın" diye bangır bangır nutuk atarken oy kazanma derdindeler. Bu çocuklardan biri olmak istermiydiniz.?
04.01.2011
Taksim meydanı Türkiyenin kabaran nüfusunun çirkinliklerinin şov yeri. Yitirilen ahlak değerleri. Doyumsuz erkek kalabalığı ve onların arasına düşmüş mıncıklanan şaşkın bir kadın.
03.01.2011
Eskiden insanlar karınlarını doyurabilmek için avlanıp hayvan öldürüyorlardı. Çağımızda ise hobi olarak bunu yapıyor,son bulmakta olan yaban hayvanlarını katlediyorlar. Ve bunu yapanlar da gittikçe çoğalıyor.
13.01.2011
Hindistanda perişan insanlar sokaklarda gecelerken ölüyor . Ama analar babalar yine milyonlarca yeni çocuk dünyaya getiriyor. Hindistanda her gün işe giden insanların kahrını çeken bir trende siz de olmak istermiydiniz.?
04.01.2011
 2 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret62625
Romanlarımız
Kitaplarımızı isteyin imzalı olarak gönderelim.

Sahipsiz Gezegen Kargo hariç  bir kitap sadece 10 TL

İngilizce ve  almancayı zevk alarak öğrenmek isteyenlere:

Paket A-1 adet "Sahipsiz Gezegen "romanı artı onun  orijinal ingilizce yayını resimli 1 adet "Ownerles Planet" romanı Kargo hariç  bir kitap sadece 15 TL

Paket B 1 adet "Sahipsiz Gezegen" romanı artı onun  orijinal almanca yayını resimli  1 adet

"Der Herrenlose Planet" romanı ek de gönderilir.
Kargo hariç  bir kitap sadece 15 TL

Paket C

Sadece  Türkçe roman"Sahipsiz Gezegen"

 Kargo hariç  bir kitap sadece 10 TL

 

 

 

Üyelik Girişi
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 21° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.64415.6667
Euro6.49936.5254